Wysyłka zamówień do 5-ciu dni roboczych ale robimy wszystko aby ten proces przyśpieszyć :-)

Warsztaty

Czas na pielęgnację Twoich zainteresowań

Weź udział w warsztatach organizowanych w manufakturze Ceramidło i odkryj swoje rękodzielnicze talenty pod okiem Małgorzaty Gajdamowicz: techniczki farmacji i doświadczonej rzemieślniczki. W ofercie znajdziesz:

Warsztaty mydlarskie

poznasz proces powstawania mydła sodowego, potasowego i glicerynowego

Warsztaty kosmetyczne

odkryjesz proste, naturalne receptury, w oparciu o które stworzysz własny krem, szampon czy maść.

Warsztaty zielarskie

dowiesz się, jak rozpoznawać zioła lecznicze, gdzie ich szukać i jak je wykorzystywać oraz przygotujesz własne herbatki czy przedmieszki ziołowe.

Warsztaty woskowe

wejdziesz do kojącego świata zapachów i stworzysz aromatyczne świece, tabliczki florenckie i świece do masażu.

Pytania

Wiedza, praktyka i otwartość

Bez względu na to, czy warsztaty będą Twoją pierwszą przygodą z procesem wytwarzania naturalnych produktów, czy też masz już doświadczenie w rękodzielnictwie, zakończysz je z satysfakcją i nowymi umiejętnościami. Przyjazna atmosfera, zaawansowane techniki zdobienia, praktyczne wskazówki i solidna porcja wiedzy – to elementy najbardziej cenione przez gości pracowni Ceramidło.

Dla kogo są warsztaty?

Większość zajęć organizowanych przez manufakturę jest skierowana do wszystkich, bez względu na wiek, płeć czy umiejętności. Wyjątek stanowią warsztaty kosmetyczne, w których udział mogą brać jedynie osoby dorosłe – wynika to z wykorzystywania w procesie produkcji silnych substancji wymagających szczególnej uważności i precyzji.

Gdzie odbywają się warsztaty?

Uczestnicy Warsztatów zdobywają nowe umiejętności w pracowni Ceramidło zlokalizowanej w malowniczym Wojciechowie na Dolnym Śląsku. Jeśli planujesz przyjechać z daleka, na miejscu możesz skorzystać z noclegu w gospodarstwie agroturystycznym i zadbać o swoje zdrowie podczas oferowanej tam uloterapii.

Ile osób może wziąć udział w warsztatach?

Liczba miejsc na zajęciach praktycznych stacjonarnie jest ograniczona do 10 osób. Dzięki temu masz pewność, że prowadząca poświęci Ci odpowiednio dużo czasu i uwagi.

Jak się przygotować do warsztatów?

Manufaktura Ceramidło zapewnia niezbędne narzędzia, półprodukty i odzież ochronną. By czuć się komfortowo podczas zajęć, ubierz się lekko i wygodnie – na swój strój będziesz musiała założyć firmowy fartuszek.

Jak przebiegają warsztaty?

Zajęcia w pracowni mają nie tylko wymiar praktyczny, ale też teoretyczny. Przygotuj się na intensywną lekcję mydlarstwa, farmakognozji i zasad BHP, do których podchodzimy w manufakturze bardzo poważnie. Dzięki profesjonalnie podanej porcji wiedzy, po powrocie do domu będziesz mogła samodzielnie doskonalić nabyte umiejętności.

Część praktyczna będzie dostosowana do Twoich potrzeb i pomysłów. Będziesz mieć wpływ na dobór kluczowych składników, nauczysz się technik zdobienia (także trudnych swirli), pokonasz obawy związane z dodawaniem niebezpiecznych substancji i przekonasz się, jak satysfakcjonujący jest proces łączenia naturalnych surowców. Co jednak najważniejsze, opuścisz pracownię Ceramidło z nowymi, unikalnymi umiejętnościami, którymi zachwycisz swoich bliskich.

Chcesz zerwać z rutyną i odkryć w sobie nowy talent? Sprawdź dostępne terminy i zarezerwuj miejsce na warsztatach. Ceramidło czeka na Twoją energię!

ZADOWOLENI KLIENCI

Bardzo serdecznie polecam! Bylam na warsztatach mydlarskich i bylo rewelacyjnie 😊 duzo wiedzy, przekazany w ciekawy sposob! Polecam kazdemu, naprawdę warto.

Monika

ZADOWOLENI KLIENCI

Cudowne, fantastyczne, naturalne, stworzone z pasją. Te 4 słowa przychodzą mi pierwsze na myśl po przetestowaniu produktów Pani Małgosi. Baaaardzo serdecznie polecam!!!!

Agnieszka

ZADOWOLENI KLIENCI

naturalny skład, wspaniały zapach, cudowne właściwości a do tego przepiękne wykonanie 😍 zdecydowanie polecam!👍 rewelacja! 👌🏻

Kasia
kosmetyki naturalne

Formularz kontaktowy