Wysyłka zamówień do 5-ciu dni roboczych ale robimy wszystko aby ten proces przyśpieszyć :-)

O nas

Filozofia marki

Apteczna precyzja, rzemieślnicze zacięcie i spełniona miłość do życia w zgodzie z naturą. To trzy filary marki, którą stworzyłam dla kobiet takich jak ja. Pragnących prostych i bezpiecznych receptur, lecz niegodzących się na rezygnację z aromatycznej pielęgnacji ciała, umysłu i emocji.

Jak powstało Ceramidło?

Pomysł na produkcję własnych świec i kosmetyków naturalnych zrodził się w technikum farmaceutycznym, do którego poszłam z zupełnie pragmatycznych względów. Niespodziewanie okazało się, że świetnie realizuję się na zajęciach laboratoryjnych jak również tych z farmakognozji – dziale nauki zajmującej się leczniczym potencjałem substancji naturalnego pochodzenia. Choć od tamtych chwil minęła już ponad dekada, wciąż czerpię satysfakcję ze studiowania receptur i dzielenia się nimi z Klientkami.

Co jeszcze mamy ze sobą wspólnego?

Ceramidło to mała manufaktura, którą stworzyłam sama i od zera. Powstała z pasji i silnej potrzeby zapełnienia wolnego czasu zajęciem wartościowym, rozwijającym i zgodnym z moim światopoglądem. Kobiety, które goszczę w swojej pracowni i korzystają z moich produktów, pragną tego samego. Dzielę się z nimi całą wiedzą i doświadczeniem, licząc na to, że zaszczepię w nich wiarę we własną sprawczość i konsekwentne dążenie do celu. A przyjemność z rozumienia natury i obcowania z pięknymi aromatami otrzymują ode mnie gratis.

Odkryj swoje Ceramidło

Czujesz, że warsztaty to przygoda, jakiej potrzebujesz? Odezwij się do mnie. Chętnie zaproszę Cię do mojego świata naturalnych mocy. Chcesz ich doświadczyć już teraz? Przejdź do sklepu i wybierz produkt, który przyniesie radość Twoim zmysłom.

ZADOWOLENI KLIENCI

Bardzo serdecznie polecam! Bylam na warsztatach mydlarskich i bylo rewelacyjnie 😊 duzo wiedzy, przekazany w ciekawy sposob! Polecam kazdemu, naprawdę warto.

Monika

ZADOWOLENI KLIENCI

Cudowne, fantastyczne, naturalne, stworzone z pasją. Te 4 słowa przychodzą mi pierwsze na myśl po przetestowaniu produktów Pani Małgosi. Baaaardzo serdecznie polecam!!!!

Agnieszka

ZADOWOLENI KLIENCI

naturalny skład, wspaniały zapach, cudowne właściwości a do tego przepiękne wykonanie 😍 zdecydowanie polecam!👍 rewelacja! 👌🏻

Kasia